Doprava do klubu

Pro všechny naše návštěvníky jsme připravili unikátní službu, která nemá v našem městě logoobdoby. Do našeho klubu Vás vezme naše partnerská společnost SPOKV zdarma a za více než přijatelné ceny se i postará o Váš odvoz. 

TAXI ZDARMA
Tuto možnost má každý návštěvník a je jedno zda jede z Karlových varů, Ostrova, Sokolova, Chodova, Bochova nebo třeba Vojkovic 🙂

Stačí se domluvit s dalšími třemi přáteli, (jediná podmínka jsou 4 cestující), zakoupit si ve voze společnosti TAXI SPOKV vstupenky do klubu (za stejnou cenu jako by jste platili vstup do klubu) a jízdu máte zcela ZDARMA !

Užijte si večer v Brooklynu a přijďte se bavit !

Taxi společnosti SPOKV objednávejte na tel. +420 737 88 33 88

 

a jak zpět ?

i pro zpáteční cestu nabízí společnost SPOKV velmi příznivé ceny:
například

1. zóna 120,- Kč
Karlovy Vary, Tuhnice, Drahovice, Kolonáda, Vyhlídka, Čerťák, Tržnice, Stará Role, Doubí, Dvory, Růžák, Bohatice, Rybáře, Tašovice, Čankovská, Horní nádraží, Dolní nádraží, Brooklyn Music Club, Centrum (Charleston Restaurant, Špunt & Knoflík), Altánek za rozhlednou Diana ( pokud požadujete soukromí a doma je manželka:-))
2. zóna 175,- Kč
Chodov, Olšová Vrat, Letiště K.Vary, Globus, Hroznětín, Otovice, Dalovice, Dubina, Bor, Sadov, Březová, Mezirolí, Šemnice, Sedlečko, Hůrky, Čankov, Hájek, Loučky, Vanesa, Velký Rybník, Velas, Podlesí, Golf K. Vary, Mírová, Nivy, Děpoltovice, Svatošské skály, Riverside, Aberg, Hory, Jenišov, Počerny, Rosnice, Sedlec, Čankov
3. zóna 245,- Kč
Ostrov, Nová Role, Loket, Cihelny, Merklín, Andělská Hora, Kyselka, Kolová, Pila, Staré Sedlo, Nové Sedlo, Velichov, Vintířov, Pulovice, Stanovice, Stará Chodovská, Smolné Pece, Pozorka, Božíčany, Velichov, Královské Poříčí, Radošov, Hlinky, Horní Žďár, Dolní Žďár
4. zóna 285,- Kč
Nejdek, Lužec, Sokolov, Jáchymov, Bochov, Teplička, Květnová, Horní Slavkov, Nová Víska, Březová u Sokolova, Udrč, Vřesová, Žalmanov, Stráž nad Ohří, Krásný Les, Vojkovice